MENU

Hizmetler

* İşaretli alanlar zorunlu alanlardır. Lütfen Doldurunuz.

idea

Performans Testleri

IDEA Jeneratör, TSE ISO 8528 standardında belirtilen koşullar doğrultusunda, ürünlerini bünyesindeki ¨Yük Bankası¨ ile hem aktif (kW) hem de reaktif (kVAr) olarak performans testlerine tabii tutmaktadır. Böylece jeneratör seti çok yüksek hassasiyette (1kW adımlarla) test edilebilirken, alternatör de reaktif yük ile test edilmiş olur.

Bu sayede kullanıcının işletmedeki yükünün simülasyonu birebir fabrika koşullarında test edilir ve sahada kötü sürprizler yaşanmaz.

Güç Tespiti

Hemen her işletme aylık bazlı kullandığı elektrik enerjisinin faturasından haberdar olsa da zaman zaman tesisindeki yüklerin özellikleri, devreye girip çıkma süreleri ve eşzamanlılığı hakkında her zaman bilgi sahibi olamayabilir.

IDEA Jeneratör’ün uzman teknik servis ve satış kadrosu yerinde ve doğru ölçümler yaparak kullanıcının ihtiyacı olan en uygun çözümü önerir.

Montaj ve Kurulum Süpervizörlüğü

Jeneratörlerden beklenen performans ve uzun süreli emreamadelik, her ne kadar kullanılan ürün ve üretim süreçlerinin belirlenmiş kalite standartları ile sınırlı gibi bilinse de, sistemin toplam performansı sahada jeneratörlerin kurulum, elektrik ve mekanik bağlantıları ile de direkt ilgilidir.

IDEA Jeneratör, ürünlerinin kullanılacağı sahalar için kurulum, montaj ve devreye alma danışmanlığı ve süpervizörlüğü sunmaktadır.

Kısıtlı kullanım alanı gibi zor sayılabilecek saha şartları için karar vermeden önce lütfen bize danışınız.

7/24 Teknik Destek

Ürünlerinin ve sunduğu hizmetlerin sürekliliğini ilke edinen IDEA Jeneratör’ün konusunda uzman teknik ekipleri size 7/24 müşteri desteği için hizmet etmektedir. Ürününüz ile ilgili beklenmedik olumsuz bir durum meydana geldiğinde, lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Yedek Parça

IDEA Jeneratör’ü sektöründe farklı kılan özelliklerinden biri “stoklu” çalışma prensibidir.Bu kapsamda merkez deposunda stoklu çalışılan tüm dizel jeneratör tiplerinin yedek parçalarını bulundurmaktadır. Ürün kodu ile teklif almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Satış Sonrası Hizmetler

Bir sistemin yaşam döngüsünün uzunluğu; güvenilirliği  -yani sistemin tasarım ve üretim aşamaları- ile sürekliliği -yani sonrasında o sistemin ayakta kalabilmesi için yapılacak bakım ve iyileştirmeler- ile idame ettirilir.

Yaygın servis ağı ve tam techizat mobilize olmuş servis ekipleri ile IDEA Jeneratör, karmaşık arıza tespit/giderim ve bakım için hizmetinize hazırdır.

Satış Sonrası Hizmetler kapsamında IDEA hizmetlerini, malzemesiz ve malzemeli periyodik bakım olmak üzere iki ana başlık altında sınıflandırmıştır.

Servis talepleriniz için lütfen ’nu doldurunuz.

Jeneratörlerin bakım kullanım kitabı için tıklayınız. Dizel Jeneratör Bakım ve Kullanım Kitabı

oi creative